ГОЛОВНА / НОВИНИ / Запрошуємо Legal Medical Forum 26.04.2019
АНОНС Legal Medical Forum 26.04.2019
26 квітня 2019 року пройде Legal Medical Forum, спеціалізований захід, присвячений юридичним питанням у сфері медицини, відбудеться втретє.

Legal Medical Forum – це форум для керівників лікувальних закладів всіх форм власності, штатних юристів медичних установ, лікарів, адвокатів та юристів, які практикують у медичній сфері, яким важливо розуміти всі юридичні аспекти роботи медичних закладів.

Legal Medical Forum це завжди про практичні речі, з якими лікарі та медичні юристи працюють кожного дня. Цього разу учасники дізнаються про перевірки в медичних закладах, як лікарю вести медичну документацію, щоб захистити себе, про юридичну відповідальність лікаря/закладу/головного лікаря і які фрази не можна використовувати в рекламі медичних послуг. Поговоримо про важливі моменти реформи системи охорони здоров'я, про захист честі і гідності лікаря в соціальних мережах. Розповімо про нюанси трудових відносин в медичному закладі та про судові спори з пацієнтами.

Реєструйтеся на Legal Medical Forum, щоб дізнатися практичні речі, познайомитися з колегами, отримати відповіді на запитання та обговорити конкретні кейси в колі однодумців.

Форум буде цікавий:

• лікарям

• штатним юристам медичних закладів

• юристам та адвокатам, які практикують в медичній сфері

• власникам та головним лікарям медичних закладівДеталі на сайті http://medlegalforum.com.ua
ІНШІ НОВИНИ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
вул. Жилянська, будинок 75, пiдїзд 2, офіс 4

+38 (044) 353-06-63.
+38 (044) 353-06-63.

info@apmi.com.ua
Меню:
Made on
Tilda