ГОЛОВНА / ПОДІЇ / Бізнес-форум «Приватна медицина в Україні-2017»
Бізнес-форум «Приватна медицина в Україні-2017»
6 та 7 квітня в Києві відбувся 7-й Спеціалізований бізнес-форум «Приватна медицина в Україні-2017», Генеральним партнером якого виступила Асоціація приватних медичних закладів України.

Мета заходу – пошук тенденцій і стратегій розвитку, а також ефективних інструментів та методів просування приватної медицини в Україні.

Власники та топ-менеджери медичних закладів – членів Асоціації були спікерами та експертами Форуму, зокрема: Дмитро Луфер, операційний директор медичної групи Into-Sana, виступив із темою «Медична установа як економічний об'єкт – проблемні питання». Про проблеми впровадження сімейного лікаря розповідала Наталія Кундіна, головний лікар компанії «Добробут - Дитинство», у доповіді «Інститут лікаря сімейної практики: перспективи та перешкоди». Віталій Березницький, партнер МЦ «Клініка Гарвіс» взяв участь у дискусії «Новий старий тренд – сімейний лікар». А про методи пошуку персоналу говорив Денис Татаркін, виконавчий директор клініки «Медіком», у своїй доповіді «Проблемні питання якості та розвитку медичних кадрів у приватній медицині».

Сподіваємося, подібні заходи сприяють обміну досвідом та розвитку приватної медицини в Україні.
ІНШІ ПОДІЇ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63

info@apmi.com.ua
Меню: