ГОЛОВНА / НОВИНИ / 26.05.2020 Щодо реформи системи охорони здоров'я України та механізми її реалізації в умовах обмеженого фінансування
Щодо реформи системи охорони здоров'я України та механізми її реалізації в умовах обмеженого фінансування
Асоціація приватних медичних закладів України підтримувала реформу системи охорони здоров'я України від її початку на етапі розроблення концепції, тому що стара система вже багато років тому втратила актуальність, і давно прийшов час будувати нову.

Реформування первинної ланки дозволило пацієнтам вільно обирати сімейного лікаря, а в результаті створених конкурентних відносин - отримувати якісне медичне обслуговування. Незважаючи на труднощі в процесі реформування вторинного та третинного рівня, продовжувати реформу є необхідним, оскільки вона передбачає рівні умови для всіх провайдерів медичних послуг та формує цивілізовану конкуренцію, в результаті чого виграє пацієнт.

Ми розуміємо, що основним обмеженням сфери медичних послуг є недостатнє фінансування. Фіксований недостатній бюджет призводить до несправедливих тарифів. Відповідно, рішенням може бути ефективна система спів-оплати/доплати як механізм додаткового фінансування системи охорони здоров'я. Механізм спів-оплати/доплати може передбачати особливості для різних верств населення, залучення добровільного медичного страхування та інших джерел фінансування.

Асоціація приватних медичних закладів готова долучитися до роботи, а тому пропонуємо Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Виконавчому комітету реформ, Національній службі охорони здоров'я організувати зустріч з Асоціацією приватних медичних закладів України для обговорення механізмів спів-оплати/доплати, оскільки ми вважаємо, що впровадження можливостей додаткового фінансування системи охорони здоров'я дозволить прискорити подальше впровадження реформи.
Ми направляємо також офіційний запит в зазначені органи державної влади з пропозицією зустрічі та обговорення викладених питань.

26.05.2020 р.
ІНШІ НОВИНИ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63.

info@apmi.com.ua
Меню:
Made on
Tilda