ГОЛОВНА / ПОДІЇ / Medical Business Challenge-2019
Medical Business Challenge -2019.
10 кроків на шляху до підвищення ефективності. 16-27.09.2019
Medical Business Challenge - проект, який кидає виклик вам та вашій команді!

10 днів. 10 тем. 10 кроків на шляху до підвищення ефективності!

Ми проводимо Medical Business Challenge з метою переключити увагу керівника медичного закладу з рутинної щоденної роботи на важливі організаційні акценти в діяльності. Нами було обрано ті функціональні елементи організації, в яких навіть найменші кроки змін призводять до підвищення загальної ефективності в процесі надання медичних послуг.

Протягом 2-х робочих тижнів кожен день ви будете отримувати завдання, що стосуються однієї специфічної зони діяльності організації. Тема – нова для кожного наступного дня, але всі 10 тем є взаємопов'язаними і мають значний вплив на зміну показника загальної результативності.

Кожен етап займатиме не більше трьох годин на день та буде супроводжуватися ексклюзивними порадами, ідеями і шаблонами від наших експертів, які допоможуть вам досягти своєї щоденної цілі.

Як результат всі учасники отримають збільшення доходу, підвищення рівня задоволеності клієнтів та персоналу, збільшення рівня юридичної захищеності закладу, появу нових ідей для подальшого розвитку, а переможець отримає подарунки від наших партнерів!

В чому ж власне Challenge?

Перший, простий – витримати ритм проекту і виконати всі завдання, не «зіскочити».

Другий, складний – покращення виключно за рахунок налаштування робочих процесів таким чином, щоб пошук винних був недоцільним.

Цікаво? Тоді чекаємо на вас!Для кого: керівники (топ-менеджери) медичних центрів та лабораторій будь-якої форми власності або керівників філій

Коли: 16.09.2019-27.09.2019

Формат: дистанційно (1-3 год на день). Завдання будуть надсилатись на електронну пошту та у закриту групу fb учасників проекту.

Вартість: безкоштовноРеєстрація обов'язкова: за посиланням

Організатори проекту: Public Health та Асоціація приватних медичних закладів України

Слідкуйте за новинами на сторінці Medical Business Challenge у FB за посиланням.

Контактна особа: Тетяна Веринкіна, секретар Асоціації приватних медичних закладів України, info@apmi.com.ua, +38 (044) 353-06-63.
ІНШІ ПОДІЇ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63.

info@apmi.com.ua
Меню:
Made on
Tilda