ГОЛОВНА / НОВИНИ / 1 січня 2022 року набирають чинності зміни до Кваліфікаційних вимог до керівників ЗОЗ
1 січня 2022 року набирають чинності зміни до Кваліфікаційних вимог до керівників ЗОЗ (Генеральний директор (Директор) / Начальник (Завідувач) закладу охорони здоров'я) в частині освіти
1 січня 2022 року набирають чинності зміни до Кваліфікаційних вимог до керівників ЗОЗ (Генеральний директор (Директор) / Начальник (Завідувач) закладу охорони здоров'я) в частині освіти.
Асоціація надсилала до МОЗ пропозиції до наказу, яким вводяться зміни до Кваліфікаційних вимог. На жаль, наші попередні пропозиції не були прийняті міністерством, тому з 1-го січня на всіх керівників медзакладів, незалежно від форми власності, чекають нововведення.
Читаючи формулювання Кваліфікаційних характеристик може здатися, що вони тільки для комунальних закладів, але це не так. Ці зміни стосуватимуться також і приватних медичних закладів.
Що змінилося?
З 1 січня 2022 року керівник ЗОЗ повинен мати вищу освіту рівня «Магістр» у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування».
Раніше керівником ЗОЗ могла бути особа зі спеціальністю "Охорона здоров'я", "Право", "Соціальні та поведінкові науки" або "Гуманітарні науки", однак з 1 січня 2022 року цього буде недостатньо.
Ці зміни не стосуються керівників ЗОЗ, які надають тільки первинну медичну допомогу.
Як перевірити чи відповідає керівник вашого медичного закладу новим вимогам кваліфікаційних характеристик? Пройдіть короткий тест і зрозумієте https://forms.gle/ExubSwMjk9ZsnajbA
У коментарях можете залишати свої запитання і разом будемо шукати на них відповіді.
ІНШІ НОВИНИ
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63

info@apmi.com.ua
Меню: