ГОЛОВНА / НОВИНИ / Історії про війну. Сімейна клініка "Тесла"
Історії про війну. Сімейна клініка "Тесла"
Мережа Сімейна клініка "Тесла" розташована у Чернігові. Місто Чернігів розташоване в 70 км від Російського кордону, тому постріли в місті були чутні вже через кілька годин після вторгнення. Найбільший медичний центр «Тесла» розташований близько до кільцевої дороги й ворог наблизився одразу з двох боків. Відстань від клініки до місця зіткнення не перевищувала кількох кілометрів. В ближньому кварталі вже чулися «прильоти», палав «Епіцентр».
Адміністрація клініки прийняла рішення призупинити «штатну» роботу і не ризикувати життям персоналу.
Згідно раніше розробленого плану дій і проведеній підготовці топ-менеджери клініки створили «координаційний центр Тесла», перевели лікарські консультації в онлайн-режим. На цокольному поверсі створили приймальний пункт для жінок з маленькими дітьми та людей похилого віку.
За перші 2 місяці війни лікарі «Тесла» провели понад 1000 безкоштовних онлайн-консультацій. Працівники роздавали медикаменти та харчі усім, хто цього потребував. Особливо зосередили зусилля координаційного центру на допомозі пунктам ТРО, які були поряд. В обласну лікарню передали ліки, перев'язувальний матеріал та дезінфектанти.
Більше ніж місяць Чернігів знаходився в облозі під постійними обстрілами й постачання відбувалося, в тому числі силами волонтерів. Транспорт клініки використовували, щоб доставити все необхідне — від продуктів харчування до броньованих засобів індивідуального захисту.
У перші дні війни на спеціальний державний рахунок Сімейна клініка "Тесла" перерахувала 100 000 грн для підтримки наших ЗСУ.
Вже 11 квітня клініка змогла відновити прийом клієнтів офлайн. Особливий попит був на травматологів, неврологів, великий запит на огляд у гінеколога. Для клієнтів, які залишаються в евакуації, «Тесла» продовжує надавати пільгові онлайн-консультації. Для службовців ЗСУ послуги взагалі безоплатні. З військовим шпиталем укладено договір на безоплатні дослідження МРТ.
Через тривалу відсутність електропостачання МРТ клініки опинився на межі «КВЕНЧу» — виходу з ладу системи охолодження та самозупинки. Завдяки нестандартним технічним рішенням команді клініки вдалося «врятувати» апарат і він залишився в робочому стані. На сьогодні це єдиний працюючий МРТ високого поля в регіоні.
Сьогодні апарат працює щодня, але черга пацієнтів на два тижні. Через військові дії в системі до критичного рівня знизився рівень рідкого гелію. Для заправки ним терміново потрібно майже 20 000 євро, але вільних коштів наразі немає. Їх основна частина була витрачена на волонтерські справи та підтримку персоналу клініки.

Sergey But
#Асоціація_приватних_медичних_закладів_України
#приватна_медицина_історії_про_війну
ІНШІ НОВИНИ
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63

info@apmi.com.ua
Меню: