ГОЛОВНА / НОВИНИ / Переваги та можливості членства в Асоціації приватних медичних закладів України
Переваги та можливості членства в Асоціації приватних медичних закладів України
Переваги та можливості членства в Асоціації приватних медичних закладів України.

- Професійна мережа. Ставши учасником АПМЗУ, ваш медичний заклад вступає до професійної спільноти закладів, що об'єднані спільною метою покращення якості медичних послуг та розвитку галузі в цілому. Присутність у складі Асоціації свідчить про слідування високим стандартам надання медичних послуг та бажання брати участь у трансформації сектору медицини.

- Обмін досвідом, комунікація та взаємопідтримка. Членство в АПМЗУ відкриває доступ до обміну досвідом та найкращими практиками від інших медичних закладів. Це дає можливість впроваджувати нові ідеї та підходи для поліпшення роботи вашої клініки.

- Лобіювання інтересів та діалог з владою. Асоціація представляє та захищає інтереси своїх членів - медичних закладів та лабораторій приватної форми власності - в органах державної влади та перед громадськістю, що дозволяє активно впливати на формування медичної політики та розвиток якісної медицини в України.

А ще участь у заходах, які організовує Асоціація, де ви отримаєте багато корисного нетворкінгу :)

Не зволікайте! Приєднуйтесь до Асоціації приватних медичних закладів України та отримайте доступ до нових можливостей для вашого медичного закладу!


Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Берестейський, 21-А літера "А", офіс 1


+38 (073) 320-30-82

info@apmi.com.ua
Меню: