ГОЛОВНА / НОВИНИ / Збереження медичної спільноти
Збереження медичної спільноти
Багато медичних закладів України наразі постраждали від відтоку медичного персоналу. Частина закладів зруйновано, деякі опинилися в окупації. Заклади, які перебувають на відносно безпечній території України, потерпають від нестачі персоналу – люди виїжджають за кордон або навпаки – у зону бойових дій.

На сайті МОЗ публікують новини про те, що внутрішньо переміщені медики працевлаштовуються у медичних закладах в інших містах України. Станом на 13 червня інформація була про 3 073 медичних працівників, які скористалися можливістю працювати в іншому закладі (https://moz.gov.ua/.../ponad-3000-vnutrishno...).

В рамках Асоціації 3073 медпрацівники - це велика цифра. В 33-х лікувальних закладах-учасниках АПМЗУ до війни працювало понад 3 600 лікарів та 3 700 медичних сестер. Якщо взяти, що усі ці 3073 медики - це працівники приватних закладів, що є учасниками АПМЗУ, то це б склало 42% спільного штату.

Відтік персоналу та його утримання завжди були важливими питаннями медичних закладів, незалежно від форми власності й місця розташування. Зараз проблеми більш яскраво проявляються й сильніше відчуваються, в роботі з персоналом особливо.

#Асоціація_приватних_медичних_закладів_України
ІНШІ НОВИНИ
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63

info@apmi.com.ua
Меню: