ГОЛОВНА / НОВИНИ / Олена Єщенко – Голова Асоціації приватних медичних закладів України
Олена Єщенко – Голова Асоціації приватних медичних закладів України
Олена Єщенко – Голова Асоціації приватних медичних закладів України.

Олена Григорівна – лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, магістр з публічного управління та адміністрування, сьогодні обіймає посаду генерального директора та є співвласником мережі приватних клінік Smart Medical Center, Київ.

Досвід клінічної, наукової та викладацької роботи на кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО імені П.Л. Шупика, управлінський досвід в якості заступника Голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції / СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, а також досвід експертної роботи в проектах міжнародної технічної допомоги буде вагомою підтримкою в діяльності Голови АПМЗУ.

З 2017 року пані Єщенко розвиває власну медичну мережу, створену спільно з родиною – Smart Medical Center. Це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, представлений 5 філіями в Києві, колективом 400+ співробітників, де надають медичну допомогу, продуману до дрібниць. Тому задачі та виклики, з якими щоденно зустрічаються приватні медичні заклади, є знайомими та зрозумілими для Олени Григорівни, що є важливим для позиції Голови Асоціації приватних медичних закладів України.

Вітаємо Олену з обранням!
ІНШІ НОВИНИ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63

info@apmi.com.ua
Меню: