ГОЛОВНА / НОВИНИ / МОЗ представило на громадське обговорення проект Закону «Про самоврядування в сфері охорони здоров'я в Україні»
МОЗ представило на громадське обговорення проект Закону «Про самоврядування в сфері охорони здоров'я в Україні»
МОЗ представило на громадське обговорення проект Закону «Про самоврядування в сфері охорони здоров'я в Україні»
Відповідно до законопроекту лікарі матимуть ще один істотний документ, який власне і надаватиме право на ведення медичної діяльності - свідоцтво про право на здійснення діяльності в сфері охорони здоров'я.
Чи допоможе лікарське самоврядування працівникам сфери охорони здоров'я вирішувати питання своєї роботи не через чиновників, а за допомогою обраних ними представників професійної спільноти, - питання відкрите. Рекомендуємо долучитися до громадського обговорення законопроекту, оскільки якщо його приймуть, він запровадить вагомі зміни в діяльності медичних працівників (лікарів та середнього медичного персоналу) та медичних закладів.
Ознайомитись з текстом документу можна за посиланням https://moz.gov.ua/.../proekt-zakonu-ukraini-pro...
Обговорення законопроекту розпочалося 5 листопада і триватиме до 5 грудня. Впродовж цього часу можна надіслати МОЗ свої зауваження та пропозиції у письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7 або e-mail: medosvita2020@gmail.com.
ІНШІ НОВИНИ
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63

info@apmi.com.ua
Меню: