ГОЛОВНА / НОВИНИ / 17 травня 2024 року відбулася важлива зустріч Асоціації приватних медичних закладів України, присвячена обговоренню стратегічного плану на 2024-2026 роки

17 травня 2024 року відбулася важлива зустріч Асоціації приватних медичних закладів України, присвячена обговоренню стратегічного плану на 2024-2026 роки
17 травня 2024 року відбулася важлива зустріч Асоціації приватних медичних закладів України, присвячена обговоренню стратегічного плану на 2024-2026 роки. Учасники заходу зосередилися на ключових питаннях, пов'язаних зі зміцненням позицій Асоціації на ринку та збільшенням впливу на формування медичної політики та законодавства.

Зустріч розпочалася зі SWOT-аналізу, який дозволив оцінити поточний стан Асоціації, її сильні та слабкі сторони. Обговорювалися також виклики, з якими стикається Асоціація, та можливості для розвитку. Важливими питаннями було підвищення активності учасників і формування нових програм для підтримки медичних закладів. На зустрічі було визначено основні стратегічні напрями діяльності Асоціації на 2024-2026 роки та кроки, які необхідно зробити для досягнення цих цілей. Серед таких кроків передбачається активна участь у формуванні законодавчих ініціатив та підтримка реформ у медичній галузі, посилення комунікаційної стратегії та розширення міжнародної співпраці.

Зустріч закінчилася активною дискусією та напрацюванням конкретних кроків для реалізації стратегічного плану. Учасники висловили впевненість у тому, що спільними зусиллями вдасться досягти поставлених цілей та зміцнити позиції Асоціації на ринку.

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Берестейський, 21-А літера "А", офіс 1


+38 (073) 320-30-82

info@apmi.com.ua
Меню: