ГОЛОВНА / ПОДІЇ / Роль приватної медицини в реформі охорони здоров'я України
16 вересня 2021 р. Експертне обговорення «Чи вирішать співоплати за медичні послуги проблеми фінансування системи охорони здоров'я в Україні?»
16 вересня 2021 року Представники Асоціації приватних медичних закладів України взяли участь у експертному обговоренні «Чи вирішать співоплати за медичні послуги проблеми фінансування системи охорони здоров'я в Україні?»
У 2020 році знову актуалізувалося питання запровадження механізму співоплат за медичні послуги в Україні.
Український центр охорони здоров'я - UHC на основі міжнародних практик запровадження цього механізму розробив аналітичний бриф «Співоплата за медичні послуги як крок до цивілізованого ринку медичних послуг в Україні», у якому, у першій частині заходу, експерти (Павло Ковтонюк, Олег Петренко) проаналізували:
• чи може Україна впровадити міжнародну практику співоплат за медичні ппослуги;
• що зміниться у якості надання медичних послуг пацієнтам;
• як це вплине на тіньовий сектор системи охорони здоров'я.
У другій половині заходу відбулося обговорення бачень запровадження співоплат за участі зацікавлених сторін та експертів.
Захід відбувся у партнерстві з Харківською експертною групою підтримки медичної реформи та Агенцією змін "Перспектива" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та у рамках заходів, присвячених Маніфесту здорового суспільства.
Дякуємо Українському центру охорони здоров'я - UHC за запрошення Асоціації до участі та обговорення концепції співоплат за медичні послуги в Україні.
#Асоціація_приватних_медичних_закладів_України
ІНШІ ПОДІЇ
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63.

info@apmi.com.ua
Меню: