ГОЛОВНА / ПОДІЇ / Бізнес-сніданок. Що власник і топ хочуть знати про свій маркетинг
Бізнес-сніданок.
Що власник і топ хочуть знати про свій маркетинг. Сфера інтересів – медичний бізнес
Запрошуємо власників, інвесторів та топ-менеджерів медичних закладів на бізнес-сніданок. Ми вирішили, що середина серпня – дуже правильний час, а «Хачапури и Вино» в самому центрі Києва (ТЦ Арена Сіті) – дуже зручне місце для бесіди та пошуку нових ідей чи інструментів для маркетингу і реклами.

Представляємо спікера зустрічі. Олена Педай. Співвласниця рекламної мережі UaMobile.net. Маркетолог з 24-річним стажем. Керівниця освітнього проекту з діджиталізації бізнесу Uadigitals. Як медійник Олена має в портфоліо співпрацю з клініками Ailaz, Ексімер, Люменіс, Візекс виробниками Bayer, Reketbenkizer та ін.

Ми запрошуємо на зустріч не лише представників компаній-учасників Асоціації приватних медичних закладів України. Але, звичайно, ми МАЄМО СПЕЦІАЛЬНУ ОПЦІЮ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АСОЦІАЦІЇ. Медичні заклади, що є членами Асоціації, за умови реєстрації не пізніше 07 серпня 2019 р., отримають рекомендації від експерта стосовно шляхів оптімізації цифрової реклами компанії.

Дата: 15.08.2019
Час: 10-00 – 12-00
Локація: Хачапури и Вино — Київ, вул. Велика Васильківська, 5А (ТЦ Арена Сіті, Арка Скай Бар)

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА за посиланням.

Кількість місць обмежена.

Важливо! Ми організовуємо місце зустрічі, контент та спілкування. Ви – обираєте сніданок на свій смак і оплачуєте його :).

Контактна особа: Тетяна Веринкіна, секретар Асоціації приватних медичних закладів України, info@apmi.com.ua, +38 (044) 353-06-63.
ІНШІ ПОДІЇ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63.

info@apmi.com.ua
Меню:
Made on
Tilda