ГОЛОВНА / НОВИНИ / МОЗ розпочинає інфраструктурний етап реформи охорони здоров'я
МОЗ розпочинає інфраструктурний етап реформи охорони здоров'я
МОЗ розпочинає інфраструктурний етап реформи охорони здоров'я - на жаль, у більшості напрямках приватну медицину не планують залучати в цей проект.
Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроєкт №6306, який дозволяє Міністерству охорони здоров'я запустити інфраструктурну частину реформи охорони здоров'я.
За новим підходом мережа закладів охорони здоров'я в області, об'єднана в один госпітальний округ, буде додатково поділена на госпітальні кластери, з урахуванням ряду чинників - меж адміністративно-територіальних одиниць; демографічних показників чисельності населення, структури захворюваності й смертності; оптимальних клінічних маршрутів пацієнтів та навантаження на медичних працівників.
Відповідно до видів медичної допомоги, яка надається в закладах охорони здоров'я госпітального кластера, мережа закладів охорони здоров'я буде поділена на *надкластерні, *кластерні та *загальні лікарні.
За словами міністра охорони здоров'я, найпростіші випадки лікуватимуться якомога ближче до пацієнта, в загальних лікарнях. Такі лікарні розташовуватимуться з розрахунку один медичний заклад на 50-80 тисяч населення. У складніших випадках — пацієнта доставлятимуть у кластерні та надкластерні лікарні, які надаватимуть високоспеціалізовані послуги.
Госпітальне планування дозволить спростити доступ пацієнта до медичних послуг, покращити їхню якість та ефективно використовувати ресурси.

#Асоціація_приватних_медичних_закладів_України
ІНШІ НОВИНИ
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63

info@apmi.com.ua
Меню: