ГОЛОВНА / НОВИНИ / Асоціація приватних медичних закладів України бере участь у робочій групі охорони здоров'я національної ради з питань відновлення України від наслідків війни
Асоціація приватних медичних закладів України бере участь у робочій групі охорони здоров'я національної ради з питань відновлення України від наслідків війни
Асоціація приватних медичних закладів України бере участь у робочій групі охорони здоров'я національної ради з питань відновлення України від наслідків війни. Інтереси Асоціації представляє Голова громадської спілки Олена Єщенко. Відбулося вже кілька засідань робочої групи з опрацювання підходів до відновлення галузі, до підготовки яких долучився Світовий банк.
В основу плану відбудови буде покладено ці підходи, стратегію розвитку охорони здоров'я до 2030 року, а також керівні принципи, які підготувала для України ВООЗ.
Складено проект Плану Відбудови, робоча група напрацьовує пропозиції до нього. Також робочою групою збираються пропозиції до конкретних проектів національного рівня для їх включення в план.

#Асоціація_приватних_медичних_закладів_України
ІНШІ НОВИНИ
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо діяльності Асоціації

Асоціація приватних медичних
закладів україни
м. Київ,
проспект Перемоги, 21-А літера "А",
офіс 1

+38 (044) 353-06-63

info@apmi.com.ua
Меню: