Стати учасником Асоціації приватних медичних закладів України

  • 1. До Асоціації приватних медичних закладів України можуть бути прийняті юридичні особи – медичні заклади приватної форми власності або фізичні особи-підприємці, що займаються медичною практикою. Обов’язковою умовою розгляду заяви на вступ до Асоціації є наявність діючої ліцензії на здійснення медичної практики.
  • 2. Розмір щорічного членського внеску колективного члена Асоціації ранжується в залежності від кількості повних ставок за штатним розписом закладу (у випадку, якщо бренд медичного центру/лабораторії працює у складі кількох юридичних осіб, приймається до уваги сукупна кількість працівників, що працюють під одним брендом). Таким чином, розмір щорічного внеску становить:
          Від 1 до 50 повних ставок – 5 000 грн / рік,
          від 50 до 100 - 10 000 грн / рік,
          понад 100 - 20 000 грн / рік.
   Для членів Асоціації – фізичних осіб-підприємців умови участі в Асоціації в частині розміру ті ж самі.
  • 3. Для приєднання до Асоціації Вам необхідно:
  • 3.1. Заповнити анкету-заяву про вступ (завантажити файл), додати копії необхідних документів (копія ліцензії на медичну практику, копія заяви), надати 2 рекомендації від дійсних членів Асоціації (завантажити приклад рекомендації) та направити скан-копії цих документів на ел. адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Оригінали документів необхідно відправити поштою за адресою: проспект Перемоги, 21-А, літ «А», оф.1, м. Київ, 03056.
   Перелік медичних закладів, які є дійсними членами Асоціації, можна переглянути тут.
  • 3.2. Правління Асоціації приймає рішення щодо Вашої участі - про це рішення ми повідомимо Вас на ел.пошту, вказану в анкеті-заяві.
  • 3.3. За результатами прийняття позитивного рішення щодо Вашої участі буде виставлено рахунок на оплату членського внеску.
  • 3.4. Вам потрібно оплатити членський внесок.

Якщо у Вас є питання щодо процедури «Стати учасником Асоціації приватних медичних закладів України» Ви можете звернутися за роз'ясненнями до секретаря Асоціації Юлії Савчук, написавши листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером тел. +38 (044) 353-06-63.

vitaemo