З 26 лютого по 3 березня 2018 року Асоціація приватних медичних закладів України провела 3-тю Школу підвищення кваліфікації медичних сестер. Учасниками школи були медсестри та фельдшери з клінік Into-Sana, «Медіком» та "Вітацентр", медичних центрів «Смарт Медікал Центр» та «Гемо Медика Червоноград», клініки Isidа, «Німецької стоматології», медичного центру Odrex.

Учасники школи отримували нові знання та відпрацьовували практичні навички з тем, з якими вони працюють кожного дня.

Ми висловлюємо глибоку вдячність компанії «Юрія-Фарм» за співпрацю під час організації та проведення III Школи для медичних сестер. Увага персоналу компанії та допомога у вирішенні організаційних моментів дозволили нам зробити Школу максимально якісною та комфортною для учасників та лекторів.

Також хочемо подякувати інформаційному партнеру Школи – журналу «Приватний лікар». Бажаємо журналу активних читачів та ще більше інформаційних приводів у сфері медицини!

Третій курс підвищення кваліфікації медичних сестер закінчився. Він був не менш насиченим, ніж попередні, а його учасники – активними. Організатори вкотре впевнилися в необхідності заходів для розвитку молодшого персоналу, а тому будемо враховувати всі побажання і намагатися робити кожну наступну Школу ще кращою за попередню!