Новини

З 26 лютого по 3 березня 2018 року Асоціація приватних медичних закладів України провела 3-тю Школу підвищення кваліфікації медичних сестер. Учасниками школи були медсестри та фельдшери з клінік Into-Sana, «Медіком» та "Вітацентр", медичних центрів «Смарт Медікал Центр» та «Гемо Медика Червоноград», клініки Isidа, «Німецької стоматології», медичного центру Odrex.

Вітаємо нового члена Асоціації приватних медичних закладів України - ТОВ "Доктор Філін" (м. Київ).

 Доктор ФилинAPMI

21 березня 2018 року відбудеться II Legal Pharma & Medicine Forum

Реформаторські процеси в нашій державі вже давно впливають на переформатування юридичного ринку. Медична реформа - не виняток. Медичне право змінює свою парадигму. Роль медичних установ змінюється, права і обов'язки пацієнтів втрачають свою декларативність - тепер робота юридичних компаній буде зосереджена не тільки на супроводі фармацевтичного бізнесу: юрринку вкрай важливо озброїтися новими методами лікування юридичних недуг. Саме про нові інструменти, що здатні захистити сферу медицини і фармацевтики, ми будемо говорити на II Legal Pharma & Medicine Forum.

Програма та реєстрація доступні за посиланням.

2-га Школа підвищення кваліфікації медичних сестер
З 4 по 9 грудня 2017 року Асоціація приватних медичних закладів України провела 2-гу Школу підвищення кваліфікації медичних сестер.

Вітаємо нового члена Асоціації приватних медичних закладів України - Smart Medical Center(м. Київ).

                                                                             

17 листопада 2017 року Асоціацією приватних медичних закладів України спільно з Проектним офісом eHealth було проведено вебінар на тему: "eHealth для приватної медицини".

15 листопада 2017 року Асоціація Приватних Медичних Закладів України прийняла участь у круглому столі на тему «Запровадження загальнообов'язкового соціального медичного страхування в Україні», організованому Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.

Вітаємо нового члена Асоціації приватних медичних закладів України - Приватна дитяча поліклініка Веселка (м. Львів).